گرفتن فول بک آپ دایرکت ادمین Print

  • 4

برای گرفتن فول بک آپ در دایرکت ادمین به پنل هاست خود (دایرکت ادمین) مراجعه کرده و از قسمت your account گزینه ی Create/Restore Backups را انتخاب کنید.
در صفحه ی جدید در بخش Select Items to include in Backup کلیه گزینه ها را بزنیدو روی دکمه ی Create Backup که پایین گزینه ها قرار دارد کلیک کنید تا فرایند بک آپگیری شروع گردد.
این مرحله بسته به اینکه شما چقدر فایل بر روی هاست خود داشته باشید و سروری که در حال بک آپگیری است چقدر قدرتمند باشد از چند دقیقه الی چند ساعت بک آپگیری و ایجاد فایل فول بک آپ نیاز به زمان خواهد داشت.
برای اطمینان از اینکه بک آپگیری به پایان رسیده است به بخش Message System در پنل دایرکت ادمین خود مراجعه نمایید و پیام ها را بررسی کنید.
پس از مراحل فرایند گرفتن فول بک آپ در دایرکت ادمین در پایین همان صفحه ای که بک آپ گیری را در آن انجام دادیم امکان ریستور بک آپ را خواهید داشت اما اگر تمایل داشته باشید بک آپ را دانلود نمایید می بایست به بخش file manager هاست خود مراجعه کرده و در همان فولدر اصلی به پوشه ای به نام backups بروید از آنجا می توانید به صورت مستقیم در صورت لاگین بودن در هاست فایل را دانلود کنید اما برای دانلود بهتر فایل توصیه می کنیم ابتدا فایل بک آپ را به فولدر اصلی هاست خود منتقل کرده و از آنجا با تنظیم سطح دسترسی فایل بر روی 644 از طریق لینک مستقیم دسترسی به فایل آنرا دانلود نمایید.

Was this answer helpful?

« Back